Biuro „OMEGA-LEX” specjalizuje się w obsłudze księgowej firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Swoje usługi kierujemy do klientów działających na terenie Nysy i okolic. Z naszą pomocą klienci bezpiecznie prowadzą swoje interesy bez obaw o ich księgową, kadrową czy podatkową stronę. Wykonywane przez nasze biuro usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo w oparciu o programy zgodne z wymogami przepisów obowiązujących w tym zakresie.

Na podstawie udzielonych nam pełnomocnictw występujemy w imieniu naszych kontrahentów przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym, Państwową Inspekcją Pracy oraz innymi organami państwowymi. Współpraca z naszym biurem rachunkowym daje tak ceniony przez przedsiębiorców spokój.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie 

Omega Lex to biuro rachunkowe działające od 13 lat. W tym czasie zdobyliśmy rozległe doświadczenie branżowe oraz wiedzę, którą nieustannie aktualizujemy. Bez tego niemożliwe byłoby rzetelne prowadzenie spraw naszych klientów. W trakcie naszej działalności zaufały nam zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Powierzyli nam oni nie tylko swoje bieżące sprawy firmowe, ale również tajemnice zawodowe.

Jasne zasady

W naszym biurze księgowym obowiązują jasne zasady współpracy oparte na zrozumieniu oraz partnerstwie.

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą pracownicy, którzy mają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, rozległą wiedzę branżową oraz doświadczenie. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom rzetelną obsługę opartą na aktualnie obowiązujących przepisach prawnych i rozporządzeniach. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z poziomu usług, jakie świadczymy.

Bezpieczeństwo

Poczucie bezpieczeństwa naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Wynika ono bezpośrednio z zaufania, jakim nas obdarzyli. Aby nie zawieść pokładanych w nas nadziei, każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, wykorzystując w tym celu całą dostępną dla nas wiedzę oraz doświadczenie każdego z członków naszego zespołu. Warto w tym miejscu podkreślić, że w naszej firmie obowiązują mechanizmy i zabezpieczenia zapewniające pełną ochronę danych osobowych.

Dyspozycyjność

W Omega Lex nie wyłączamy telefonów po godzinie 16-stej, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest nasza dyspozycyjność w przypadku sytuacji nagłych, w których możemy być potrzebni. Klienci cenią sobie to, że mogą na nas liczyć.

Zapraszamy do biura rachunkowego Omega Lex:
ul. Biskupa Jarosława 3, 48-300 Nysa