Biuro rachunkowe

Biuro Rachunkowe „OMEGA-LEX” specjalizuje się w obsłudze firm. Oferujemy księgowość na terenie miasta Nysa. Biuro Rachunkowe Nysa kieruje swoją ofertę do firm, które pragną bezpiecznie prowadzić swoje interesy. Biuro może zapobiec wielu problemom, a Państwo możecie skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności.

Biuro Rachunkowe Omega – Lex charakteryzuje nas:

  1. Doświadczenie - Omega Lex to firma działająca na opolskim rynku od 13 lat. W tym czasie zaufały nam zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze, powierzając nam nie tylko prowadzenie swoich spraw, ale również swoje tajemnice zawodowe.
  2. Jasne zasady - w Omega Lex stosujemy zawsze jasne i przejrzyste zasady współpracy z naszymi klientami.
  3. Profesjonalizm - nasi pracownicy to osoby posiadające nie tylko wysokie kwalifikację ale również spore doświadczenie. Naszych klientów obsługujemy starannie i rzetelnie. Wszyscy nasi pracownicy pracują tak, aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych usług.
  4. Bezpieczeństwo - Poczucie bezpieczeństwa naszych klientów wynika z zaufania jakim nas obdarzyli. Zaufanie to traktujemy więc priorytetowo, rozpatrując każdą sprawę indywidualnie i powierzając jej prowadzenie wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom. Doświadczenie i profesjonalizm daje Państwu gwarancję należytej staranności i jakości wykonanej przez nas usługi. Tym samym pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Warto przy tym podkreślić, iż w naszej firmie obowiązują mechanizmy i zabezpieczenia dla zapewnienia pełnej ochrony danych osobowych.
  5. Elastyczność - w Omega Lex staramy się pracować tak by nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług, tym samym staramy się być do Państwa dyspozycji. Dlatego też naszych telefonów nie wyłączamy po godz. 17-stej.

Usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo w oparciu o programy zgodne z wymogami przepisów obowiązujących w tym zakresie. Biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac.

Zapraszamy biuro rachunkowe i księgowość Nysa :
ul. Biskupa Jarosława 3, 48-300 Nysa