Nasz zespół

Adwokat Krzysztof Pelc

Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu oraz cenionym obrońcą w sprawach karnych. Jego doświadczenie obejmuje doradztwo z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego, jak również prawa pracy oraz cywilnego. W zakresie jego działalności znajduje się również zakładanie i likwidacja spółek, łączenie, przejęcie, oraz przygotowywanie analiz prawnych. W pracy ceni przede wszystkim profesjonalizm, a w kontaktach kieruje się zasadami etyki zawodowej.

Aneta Hassa - aplikant adwokacki

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, obecnie aplikant adwokacki w Opolskiej Izbie Adwokackiej. Zainteresowania prawne skoncentrowane na dziedzinie prawa cywilnego, materialnego jak i procesowego.

Obecnie pracuje w kancelarii adwokackiej w Opolu. Przez rok pracowała także w międzynarodowej firmie doradczej świadczącej usługi z zakresu doradztwa prawnego, podatkowego oraz finansowego. Biegła znajomość języka niemieckiego oraz bardzo dobra angielskiego i włoskiego.

Oskar Kraciński - aplikant radcowski

Aplikant radcowski II roku przy OIRP w Opolu, absolwent Wydziału Prawa Akademii Krakowskiej. Doświadczenie zawodowe i umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy prawniczej zdobywał w trakcie odbywania praktyk, m.in. w polskiej Ambasadzie w Londynie, jak i pracy w znanych krakowskich kancelariach. W tutejszej Kancelarii zajmuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym, rodzinnym i spadkowym, prawem autorskim i prawem pracy, a ponadto procesem rejestracji spółek prawa handlowego w Krajowym Rejestrze Sądowym. Posługuje się językiem angielskim.

Mariusz Hassa - asystent

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji w Szczecinie, obecnie doktorant na tym Wydziale.Zainteresowania prawne: prawo i postępowanie administracyjne, prawo transportowe, zagadnienia prawne związane z polityką rozwoju oraz polityką regionalną.

Justyna Pelc - asystentka

Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji w Opolu. Zainteresowania prawne: prawo cywilne.

Magda Ahmida - praktykantka

Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Zainteresowania prawne to prawo i postępowanie administracyjne oraz prawo rzeczowe. Od 2012 praktykantka w kancelarii Omega – Lex.